PRACA WE WŁASNYM DOMU! TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!

Dodane Środa, 03 Grudnia 2014, 11:02:31, ID ogłoszenia: 2033
Do negocjacji
Wyświetleń: 625

Opis ogłoszenia PRACA WE WŁASNYM DOMU! TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!

Zakres obowiązków: - pozyskiwanie nowych Klientów telefonicznie - dbanie o bieżących Klientów - praca na umowa o dzieło,zlecenie Wysoka Prowizja od sprzedaży. Wymagania stawiane pracownikowi: - wykształcenie min. średnie - komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - uczciwość, rzetelność, dobra organizacja pracy - dobra obsługa komputera i internetu - dostęp w domu do komputera i internetu - praca w domu cv.prosze wysylac na adres adizutech@interia.pl. z dopiskiem praca

Opis ogłoszenia - PRACA WE WŁASNYM DOMU! TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!