zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań

Data dodania: 01 listopad 2019Ogłoszenie: 54444
zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań - zdjęcia
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań zdjecie 2
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań - zdjecie 3
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań zdjecie 4
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań zdjecie 5
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań zdjecie 6
  • zbiór zadań z chemii-analiza rozwiązań zdjecie 7

Zamów bezpłatna próbkę, kilkunastu opisanych przeze mnie zadań, napisz do mnie smsa lub maila, wyślę Ci je mailowo. A jeśli spodoba Ci się mój styl dydaktyczny, zachęcam do zakupu pozostałych moich opracowań.
W oparciu o moje doświadczenie szkolno-maturalne stworzyłam bogactwo wiedzy - zestawy zadań w formie maturalnej ze szczegółowymi analizami , które pokazują wymagane na maturze zagadnienia z różnych stron, czego brakuje w podręcznikach szkolno-maturalnych , jest świetnym sposobem przygotowania do sprawdzianu z danego rozdziału. Zawiera także zadania wymagajace nieszkolnego podejścia do zagadnienia. Zeszycik ma zadania skonstruowane tak, aby opisać wymagania zapisane w punktach podstawy programowej z tego rozdziału oraz pokazać różnorosność zadań, ajkie mogą Cię spotkac na maturze majowej.
Podzielony jest na 2 części: I część: zestaw zadań różnorodnie sformułowanych, zachowujących formę zadań maturalnych, nierzadko wymagają więcej elastyczności wiedzy niż w większości dostępnych obecnie na rynku pomocy naukowych (zadania skonstruowałam sama, w oparciu o analizę dostępnych na rynku różnych pomocy maturalnych, arkuszy maturalnych tych ogólnodostępnych jak i dodatkowo wykupywanych przez szkoły) II część: rozwiązania do każdego zadania, opisane szczegółowo co do wymaganej wiedzy i najprostszej metody rozwiązania tego zadania. Jak ognia unikam skomplikowanej matematyki. Stosuję język ludzki, łopatologiczny (język naukowy jest w podręcznikach szkolnych i każdy z nas wie jaki daje efekt dydaktyczny). Kontakt do mnie znajdziesz na stronie www i facebooku EDUKOWO. Cena opracowania 11 rozdziałów podstawy programowej: 50zł Możesz też zakupić zeszyt z każdego rozdziału osobno, dostępne na moich aukcjach allegro(nick: recklen). szczegóły pod nr tel: 792-562-911.

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Korepetycje
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 189

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.