Wynajem sal konferencyjno – szkoleniowych

Data dodania: 08 luty 2017Ogłoszenie: 13797

By sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sal konferencyjno – szkoleniowych mieszczących się we Wrocławiu przy ulicy Kromera 46 (wejście od ulicy Miechowity 2).

Nasz obiekt oddaje do użytku nowoczesne, po kapitalnym remoncie w pełni wyposażone sale z dostępem do internetu bezprzewodowego WI-FI stwarzając komfortowe warunki pracy w atmosferze spokoju. Do Państwa dyspozycji oddajemy również bezpłatne miejsca parkingowe. Na życzenie organizujemy serwisy kawowe oraz catering. Współpracujemy również z uznanymi przez Klientów restauracjami organizując bufety kanapkowe lub serwując dania obiadowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją i charakterystyką sal:

1) Sala mała nr 1, Sala mała nr 2 - Kameralne sale o powierzchni 23 m² idealnie nadające się do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych, spotkań biznesowych, nard oraz wielotematycznych kursów. Sala przystosowana do 15 osób, wyposażona w rolety, flipchart, eleganckie stoły konferencyjne oraz krzesła. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sali, w zależności od Państwa potrzeb.

Cennik:
W dni powszednie w godz. 08:00 - 18:00 - 35,00 zł/h
W pozostałych godzinach oraz w weekendy - 40,00 zł/h

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wynajęcia:
1.DVD + telewizor LCD, 50,00 zł/ dzień wynajmu
2.Rzutnik multimedialny, 50,00 zł/ dzień wynajmu
3.Rzutnika foliogramów 30,00 zł/ dzień wynajmu

2) Sala duża nr 3 - Przestronna, jasna sala z dużymi oknami o powierzchni 70 m² idealnie nadająca się do prowadzenia zajęć szkoleniowych, warsztatowych, pokazów, prezentacji, spotkań informacyjnych oraz konferencji. Sala przystosowana do 50 osób, wyposażona w rolety, flipchart, eleganckie stoły konferencyjne oraz krzesła. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sali, w zależności od Państwa potrzeb.

Cennik:
W dni powszednie w godz. 08:00 - 18:00 - 70,00 zł/h
W pozostałych godzinach oraz w weekendy - 75,00 zł/h


Swoją ofertę kierujemy do wszystkich klientów - zarówno dla tych, którzy poszukują stałej współpracy, jak i takich, którzy szukają sal sporadycznie.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych przyszłych Klientów.

Zaplecze administracyjne, gwarantujące miłą obsługę oraz wysokiej jakości sale konferencyjno – szkoleniowe zapewniają satysfakcję ze zrealizowanego zlecenia.

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzielę telefonicznie lub mailem.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 690... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 6 )

Cena 35zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 502

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.