Wykształcenia dla wszystkich "REPLIKI"

Data dodania: 31 maj 2020Ogłoszenie: 72548

Wykonuję dyplomy I Świadectwa wszystkich uczelnii polskich oraz zagranicznych według nadesłanych wzorów. Wszystkie wzory od roku 1983 w kolorze czerwonym, od roku 1993 w kolorze brązowym lub cielistej skóry, od roku 2004 według systemu BOLOŃSKIEGO ( juź wtedy dużo uczelni miało własne indywidualne wzory dyplomów ) wraz ze zmianami w roku 2009.
Najnowsze dyplomy wydawane w formacie A4 lub w formie ksiąźeczkowej 6 stronicowe z apostille. Kolory opraw dyplomów w zaleźności od uczelnii która wydawała dyplom ukończenia studiów wyższych. Wszystkie tytuły naukowe inżynier, licencjat, magister I doktor. Obecnie większość dyplomów jest wykonywana w PWPW która stosuje róźne rodzaje zabezpieczeń konsultowanych z władzami uczelni. Stosowane są różne zabezpieczenia jak znak wodny, farba zmiennoptyczna, efekt kątowy, druk wypukły, ultrafiolet, papier chemiczny, papier bez bieli. Kupowanie bez zabezpieczeń jest kupowaniem najdroższego papieru toaletowego.
Moźliwość wykonania w języku obcym. Translator " wujka google " to nie ta bajka. Suplementy z pełnym opisem kompetencji zawodowych według PRK ( kaźdy opis jest inny, inny dla informatyków I inny dla np socjologów, zróżnicowanie takźe ze względu na ocenę końcową ukończenia studiów wyższych )
Posiadam takźe
Świadectwa szkół średnich, policealnych, ZSZ stare I nowe
Prawo wykonywania zawodu ( niektóre posiadają hologram )
Dyplomy mistrza I czeladnika
Dyplomy trenera I instruktora
Certyfikaty Cambridge ( posiadają pasek holograficzny )
TELC, Goethe I inne ( posiadają min znak wodny )
Gwarantuję pełną anonimowość I bezpieczeństwo.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 532... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena 300zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Korepetycje
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 48

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.