Trener / specjalista ds. przemocy

Data dodania: 03 styczeń 2015Ogłoszenie: 2142

PRACA DLA TRENERA/ SPECJALISTY DS.PRZEMOCY

OFERUJEMY:
- pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- miłą i przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- rozwój zawodowy
-rozwój warsztatu umiejętności terapeutycznych

OCZEKUJEMY:
- ukończone studia wyższe na jednym z kierunków: prawo, pedagogika, pedagogika specjalna, praca socjalna, psychologia, politologia, socjologia, polityka społeczna , nauki o rodzinie, resocjalizacja.
lub – ukończone studia wyższe na innych kierunkach uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie: psychologii, organizacji pracy społecznej, pedagogiki, pedagogiki specjalnej lub resocjalizacji.
- doświadczenie co najmniej 2 letnie w prowadzeniu programów oddziaływań korekcyjno- edukacyjnych dla sprawców przemocy w rodzinie i ukończone potwierdzone certyfikatem specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy Metodą Duluth
lub - co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pracy terapeutycznej ze sprawcami przemocy , ze wskazaniem superwizora potwierdzającego doświadczenie w pracy ze sprawcami przemocy i ukończone potwierdzone certyfikatem , specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy Metodą Duluth oraz szkolenia o tematyce programów korekcyjno-edukacyjnych kierowanych do sprawców przemocy. Ukończone szkolenia nie dalej niż w 2011 roku.
lub - co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej ze sprawcami przemocy ze wskazaniem superwizora potwierdzającego doświadczenie w pracy ze sprawcami przemocy i ukończenie potwierdzone certyfikatem, specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy Metodą Duluth oraz szkolenie o tematyce programów korekcyjno-edukacyjnych kierowanych do sprawców przemocy. Ukończone szkolenia nie dalej niż w 2011 roku.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP/2015/SPECJALISTA DS. PRZEMOCY).

Oferta pracy dostępna jest na naszej stronie www.dcp.wroclaw.pl w zakładce PRACA

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Edukacja, szkolenia
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 1230

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.