PROMOCJA, dwoje fotografów na ślub i wesele, Wrocław i cały Dolny Śląsk

Data dodania: 24 luty 2016Ogłoszenie: 5217

Według specjalistów z branży jeden fotograf to za mało, aby uchwycić wszystkie najciekawsze i najpiękniejsze momenty ślubu i wesela. Dwoje fotografów to przede wszystkim dwa różne spojrzenia, dodatkowe ujęcia, więcej możliwości udokumentowania wszystkich etapów tego pięknego dnia. Jeden fotograf utrwala przygotowania panny młodej, drugi w tym samym czasie pana młodego, w świątyni ujęcia z różnych perspektyw, w czasie wesela i zabawy nikt nie będzie pominięty, a para młoda będzie niczym gwiazdy Hollywood.

Jesteśmy parą młodych, ambitnych fotografów. Zawsze profesjonalnie przygotowani, punktualni, odpowiedzialni. Razem tworzymy doskonałą atmosferę także w czasie zdjęć plenerowych. Wymieniamy się uwagami i różnymi pomysłami.

Ona – fotografuje od 10 lat w Polsce i w innych krajach europejskich. Uwielbia bajkowe scenerie, idealnie dopracowane portrety, ma duszę romantyczki. Doskonale rozumie inne kobiety i wie jak ważny jest dzień ślubu, chce by panna młoda wyglądała jak gwiazda. Zawsze dąży do doskonałości i chce by para młoda była zachwycona z końcowego efektu zdjęciowego. Lubi, gdy na koniec para młoda zachwyca się fotografiami mówiąc “wow”. Specjalizuje się w romantycznych portretach, zdjęciach kobiet, modelek.

On – fotografuje od 11 roku życia (a to już 23 lata doświadczenia), najpierw fotografia analogowa. Spędził 7 lat w Azji, gdzie odnalazł wiele ciekawych tematów do zdjęć. Specjalizuje się w zdjęciach dokumentalnych, reporterskich, portretach modelek i uroczych zdjęciach dzieci. Uwielbia fotografować szczęśliwych ludzi w każdym zakątku Świata, a ślub to właśnie najszczęśliwszy dzień dla młodej pary i tam stara się uzyskać najpiękniejsze ujęcia. Dąży do tego, aby panna młoda wyglądała jak top-modelka, a pan młody jak James Bond.

Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do wszystkich potrzeb, pomysłów młodej pary. Służymy także naszą radą, doświadczeniem i pomysłowością. Mówimy płynnie po angielsku, więc chętnie pomożemy w sesji parom mieszanym i zza granicy.

Poprawiamy zdjęcia tak, aby para młoda była zadowolona ze swojego wyglądu, poprawiamy wszelkie drobne niedoskonałości. Oferujemy profesjonalny retusz zdjęć.
Posiadamy zgodę Kurii na fotografowanie w świątyniach. Działamy we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku.

PROMOCYJNE CENY DLA PIERWSZYCH PAR NA ROZPOCZĘCIE SEZONU! DWOJE FOTOGRAFÓW W CENIE JEDNEGO! CENA 1500 PLN, OFERTA OBEJMUJE: PRZYGOTOWANIA, ŚLUB KOŚCIELNY LUB USC, WESELE DO 1 W NOCY, PLENER W INNY DZIEŃ, PRZYGOTOWANIE I OBRÓBKA 150 ZDJĘĆ W WERSJI CYFROWEJ I 40 ZDJĘĆ Z PLENERU, GRATIS – GALERIA INTERNETOWA. Opcjonalnie za dodatkową opłatą większa ilość zdjęć, wydrukowane zdjęcia i albumy.

Jesteśmy po to, by zachować na zawsze ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu!

Kontakt email fotograf@bankizdjec.com.pl lub telefon 535 383 129

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 535... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 1500zł
Kategoria: Ślub - wesele
Typ oferty: Fotografia ślubna
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 759

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.