Okna PCV Drutex z linii IGLO najtańsza cena z montażem w Wrocławiu

Data dodania: 30 listopad 2015Ogłoszenie: 4165

Oferujemy klientom z Wrocławia i okolic funkcjonalne, energooszczędne i bezpieczne okna PCV do domu i mieszkania jednego z liderów produkcji stolarki plastikowej w Polsce i Europie firmy Drutex.

DRUTEX, jako jedna z niewielu firm w branży, jest producentem szyb zespolonych oraz wytwarza własne profile PVC - GL System.

Okna PVC IGLO 5 z profilem GL SYSTEM to klasyczny 5-cio-komorowy system okien PCV o głębokości ramy 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym szyb oraz ramy co gwarantuje świetną izolację termiczną Uw = 0,95 W/(m2K). Okna PVC IGLO 5 oferowane są w wielorakich kształtach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najlepszym stylom na rynku stolarki okiennej PVC.

Okna IGLO ENERGY to nowy autorski 7-komorowy profili GL SYSTEM klasy A firmy DRUTEX o głębokości zabudowy skrzydła 82 mm i 96 mm i o zaokrąglonym na zewnątrz kształcie. Znakomity współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,6 W/(m2K) zawdzięczany jest z oryginalnym system uszczelnienia wykorzystujący uszczelkę środkową ze spienionego EPDM.

Zarówno nowe jak i klasyczne okna plastikowe Drutex z serii IGLO to najlepszy wybór zarówno dla klientów zorientowanych na zakup tanich i dobrych okien jak i inwestorów doceniających doskonałą jakość okiennej stolarki PCV do domów pasywnych. Nasza profesjonalna i sprawną ekipa montażowa z wieloletnim doświadczeniem dostarczy i zamotuje okna plastikowe wg Państwa potrzeb i specyfikacji.

DRUTEX S.A. w ofercie, niezależnie od produktów z PVC, posiada także okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak też rolety. Artykuły firmy cechują się zaawansowaniem technologicznym i nowoczesnością, w skutek czego wytyczają standardy na globalnym rynku stolarki i harmonizują zapotrzebowaniom klientów.

Zapraszamy na stronę http://kraina-okien.pl/

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Budowa, remont
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 1297

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.