chemia-szkoła-matura

Data dodania: 22 marzec 2020Ogłoszenie: 67916

Zapraszam na spotkania ze mną, na których gwarantuję pełne zrozumienie materiału, którego wbrew pozorom, jest znacznie więcej do opanowania, niż pokazują podręczniki (tam są pokazane pojedyncze przykłady, lekcje szkolne jesteśmy zmuszeni prowadzić określonymi sformułowaniami, które zazwyczaj są niezrozumiałe dla ucznia).
Chcesz się przekonać, że tak jest? Otwórz dowolny arkusz maturalny majowy i porównaj zadania z tym, co robisz na lekcjach w szkole- wg mnie, szkoła NIE przygotowuje ucznia do egzaminu maturalnego, co jest poparte różnicami w dokumentach tj: podstawa programowa kształcenia ogólnego- dla matury, oraz program nauczania chemii w liceum-dla lekcji szkolnych. Sprawdź i porównaj!
Na prywatnych spotkaniach ze mną online, wygodnie i komfortowo, gdzie nie musisz się ubierać, tracić czasu na dojazdy a także możesz leżąc słuchać mnie, patrzeć na ekran, na którym, jak na tablicy, rozpisuję kolorami zagadnienia, możesz ćwiczyć i uelastyczniać wiedzę rozwiązując arkusze zadań. Często pokazuję zalezności w oparciu o łatwiejsze sposoby rozwiązań, łatwiej wyglądające wzory (również naukowe choć nie podręcznikowe) i takie podejście do zadań obliczeniowych,przy których poczujesz, że jednak obliczeń nie jest aż tak ogromnie dużo w chemii, bo można je rozwiązywac, wbrew temu co Ci pokazano w szkole- podobnymi schematami postepowania. Nauczam w oparciu o rozwiązywanie zadań i dostarczam dużo zadań utrwalających, które sprawdzam poza czasem spotkania.
Z racji obecnej sytuacji społecznej, uruchomiłam online następujące opcje wsparcia uczniów, zarówno spotkaniami "pod szkołę", jak i przygotowując do matury z chemii:
-spotkanie jednorazowe- 1h zegarowa- 100zł
-karnet mini- 5 spotkań trwających 1h zegarową każde- 300zł
-karnet vip- 10 spotkań trwających 1h zegarowa każde-500zł
-karnet maxi- 30 spotkań trwających 1h zegarową każde-1000zł
Jeśli potrzebujesz- wystawię rachunek za lekcje.
Tel.: 792-562-911 anna mazur

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 792... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 100zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Korepetycje
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 109

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.