KONCERT JAYADEVA JOHNA RICHARDSONA

Data dodania: 15 listopad 2014Ogłoszenie: 1943

29 LISTOPADA 2014r. O GODZINIE 17:00
UL. PIŁSUDSKIEGO 74, WROCŁAW
BUDYNEK NOT - SALA KINOWA

JAYADEV JOHN RICHARDSON urodził się w Essex we wschodniej Anglii i mieszka tam do dziś.
Od dzieciństwa marzył o grze na perkusji.
Jego marzenie spełniło się i został jednym z czołowych perkusistów świata.
Jayadev John Richardson zyskał sławę jako autor wielu przebojów i muzyk znanego zespołu THE RUBETTES, który przed laty z ogromnym powodzeniem wylansował wielki przebój "Sugar Baby Love".
W 1980 John Richardson został alternatywnym terapeutą. Poświęcił całe swoje życie aby pomagać innym poprzez swoją muzykę, hipnoterapię, refleksologię, regresing oraz ziołolecznictwo.
W 1983 roku Richardson opuścił zespół, wszedł na ścieżkę duchowej mądrości.
Jayadev utworzył własny styl muzyczny i rodzaj muzyki opartej na mantrach. Posiada w swoim dorobku muzycznym wiele wspaniałych utworów.
Od 30 lat Jayadev John Richardson podróżuje po całym świecie prowadząc również wykłady i seminaria. Pomaga ludziom poprzez swoją niezwykłą muzykę, medytację, jogę, regresing orza poprzez uzdrawiającą moc Reiki.
Jayadev gościł w wielu krajach, między innymi w USA, Łotwie, Rosji, Francji, Niemczech, Australii, na Ukrainie, na Węgrzech, Irlandii a także w Indiach i RPA. W Polsce Jayadev gościł trzykrotnie w 2010, 2012 i 2013 roku.
Ponadto Jayadev John Richardson prowadził seminaria na Uniwersytecie Oxfordzkim w Londynie, gdzie przedstawił swoje osiągnięcia w dziedzinie uzdrawiania. Ma na swoim koncie wiele sukcesów a tysiącom ludzi pomógł w odzyskaniu zdrowia.
P R Z Y J D Ź N A K O N C E R T I O B U D Ź W S O B I E R A D O Ś Ć !

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon:

Kategoria: Imprezy i wydarzenia
Typ oferty: Koncerty
Lokalizacja: Wrocław
Wyświetleń: 1944
© 2012 Wrocławlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.